מלגזות סטיל | מלגזות Still

בשנת 1920, האנס סטיל (Hans Still) – יזם צעיר, הקים חברה וקרא לה בשמו.

מאז חלפו שנים רבות, החברה התפתחה והפכה להיות אחד מן הספקים המובילים בעולם, בתחום המלגזות ובשירותים לוגיסטיים הפנים-ארגוניים.

נכון להיום, STILL מעסיקה 6,170 עובדים, לחברה יש ארבעה מפעלים, 18 סוחרים מורשים בגרמניה, 19 חברות מחוץ לגרמניה, ורשת של משווקים בכל העולם.

מלגזות Still נחשבות למגלזות אמינות ביותר, חזקות וחסכוניות מאוד. מלגזות אלו מציעות רמה גבוהה של בטיחות בעבודה, נוחות ופונקציונליות.

הפילוסופיה שעומדת מאחורי האסטרטגיה של חברת STILL מדברת על יצירת פתרונות לצרכים הייחודיים של הלקוח, תוך תכנון ובניית מוצרים כשהקו המנחה אותה הוא הנדסת אנוש ומתן פתרון לוגיסטי ותפעולי מלא ללקוח.

מיגוון מוצריה של STILL הוא רחב וכולל את התחומים הבאים:

  • מלגזות חשמליות – המלגזות החשמליות מתאימות, בעיקר, למחסנים מקורים – כנדרש להפחית רעשים ולמנוע פליטה של גזים מזהמים. המלגזות החשמליות של STILL הן בעלותכושר העמסה מרבי של 5.0-1.6 טונות, ויכולת הרמה לגובה בטווח של 8.475-3.430 מטרים.
  • מלגזות דיזל – מלגזות אלו מבוססות על מבנה בטיחותי לנהג, המשלב הנדסת אנוש ברמה גבוהה. המלגזות בעלות כושר העמסה מרבי של 8.0-2.0 טונות, ויכולת הרמה לגובה בטווח של 8.730-7.900 מטרים.
  • ציוד לשימוש המחסן – מלגזות מאספות, מלגזות צריח, ), מלגזות הרמת משטחים לגובה נמוך וגבוה.
  • כלי משא וטרקטורים – סטיל מייצרת כלי משא וטרקטורים חשמליים המשמשים בעיקר לשינוע פנימי עם נגרר או בלעדיו. כלים אלה הם בעלי כושר נשיאה מרבי של 5,000-1,200 ק"ג.